Schowek Twój schowek jest pusty
Strona główna » Okiem eksperta » 99,9% urządzeń fiskalnych produkcji Posnet jest bezawaryjna!

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

 • Up-Grade-Mc
  Marcin Chmieliński
  ul. Paderewskiego 13A
  58-150 Strzegom
  NIP: 884-229-26-39

 • E-mail:sklep("at")upgrade24.pl
 • Telefon74 649-39-41
  504-032-547
 • Fax74 649-39-41
 • Gadu Gadu2310510
 • Godziny działania sklepuCodziennie 10.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Zmiana języka

PolskiAngielski

Producenci

DIGIFawagINSERTINSOFTPOSNET

Systemy płatności

 • Przelewy24
 • iMoje

Chmura tagów

99,9% urządzeń fiskalnych produkcji Posnet jest bezawaryjna!

Niecały 1% urządzeń fiskalnych oddawanych jest do serwisu. To potwierdzenie, że Posnet jest firmą premium. Świadczy o tym awaryjność na poziomie niższym niż 1% w przypadku wewnętrznej awarii kasy. Do wyniku nie wlicza się serwisowania wynikającego z zaniedbań, działań nieporządanych (takich jak intensywne zalanie cieczą), uszczerbek lub upadek kasy z dużej wysokości. Wspomniane przypadki nie są objęte gwarancją. Produkty mają podwyższoną odporność na kurz i brud a także na wilgoć, nie mniej nie ma na rynku kas, które mogą pracować pod wodą lub bezawaryjnie będą pracować po upadku z dużej wysokości. Oczywiście można zmniejszyć prawdopodobieństwo uszkodzenia lub zabrudzenia poprzez wszelkiego typu nakładki chroniące. 

Wspomniany 1% to wartość w skali globalnej w odniesieniu do wszystkich wyprodukowanych urządzeń. W czołówce urządzeń o najmniejszej awaryjności są: drukarki Thermal FV EJTrio oraz kasy Ergo i Bingo HS EJ.

Informacje o usterkach są szczegółowo analizowane i trafiają jako informacja zwrotna do Pionu Konstrukcyjnego. Stąd tak dobry wynik i niska awaryjność. Od lat dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, cięgle je udoskonalając.

Mechanizn drukujący "drop in" wrzuć i drukuj

Szczególnym podzespołem kasy lub drukarki jest mechanizm drukujący zawierający zębatki. Ze względu na funkcjonalność – zatrzaskiwanie się, muszą być częściowo odsłonięte. Konstrukcja urządzeń Posnet w związku z tą funkcją jest bardzo odporna. Możliwe uszkodzenia mechanizmu drukującego powstają zwykle z przyczyn niezależnych, gdy na przykład wpadnie do niego spinacz biurowy. Nie jest to bowiem usterka, która wynika z wady podzespołu wykorzystanego w produkcji.

Wsparcie techniczne Serwisu Głównego – w jakich przypadkach się z nami skontaktować?

Pracownicy serwisu zawsze chętnie służą pomocą. Kontaktować z nami można się poprzez infolinię lub bezpośredni numer wsparcia technicznego. Udzielamy porad związanych z użytkowaniem, konfiguracją, programowaniem urządzeń, połączeniem z komputerem, a także rozbudową i modernizacją. Warto jednak wiedzieć w jakich przypadkach użytkownik, to właśnie z nami, powinien się kontaktować. Zazwyczaj pierwszą linią jest serwis przypisany do kasy, czyli dystrybutor, od którego użytkownik kupił urządzenie fiskalne. Tak więc w przypadku gdy potrzebny jest przegląd kasy lub innego rodzaju usługa użytkownik kasy powinen kontaktować się z serwisantem. Jego dane kontaktowe znajdują się w książce serwisowej na stronie 6. Według przepisów prawa, Serwis przypisany jest do danego urządzenia fiskalnego (lub urządzeń fiskalnych) i zgłoszony do Urzędu Skarbowego. Nie ma takiej dowolności jak w przypadku serwisowania urządzeń powszechnego użytku gdy można skorzystać z dowolnego serwisu. Serwis urządzenia fiskalnego można zmienić – nie jest on przypisany na zawsze. W uzasadnionych okolicznościach istnieje możliwość zmiany serwisu, wymagana jest zgoda Serwisu Głównego kasy. 

Autor:
Paweł Świstek
Źródło: https://www.posnet.com.pl/okiem-eksperta/post/19/999-urzadzen-fiskalnych-produkcji-posnet-jest-bezawaryjna/page/2/all/all/category/0/
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

 • DIGI
 • Fawag
 • INSERT
 • INSOFT
 • POSNET
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu