Schowek Twój schowek jest pusty
Strona główna » Okiem eksperta » Wyważony bazarek - komu w drogę, temu ergonomiczna kasa w duecie z wagą

Wyważony bazarek - komu w drogę, temu ergonomiczna kasa w duecie z wagą

Kasa Ergo dedykowana jest biznesom małym i średnim. Współpracuje z wagą DS-1, przez co tworzy tzw "kasowagę". Duet funkcjonuje w opcji stacjonarnej lub mobilnej. Obsługa wagi (tarowanie, zerowanie, ważenie) odbywa się bezpośrednio z kasy.

Stawiając na niej koszyk, możesz swobodnie zważyć np. jabłka, czereśnie, czy też inny produkt ważony. Kolejną funkcją, o której warto wspomnieć, jest praca kasy w trybie blokowym, który dobrze sprawdzi się na przykład na stoisku warzywnym. Kasa umożliwia wydruk paragonu dopiero po jego zaakceptowaniu, dzięki czemu unikniesz zabrudzenia go. Dla mobilnych przedsiębiorców rozwiązanie, jakim jest "kasowaga", to trafione rozwiązanie. Dla osób mobilnych zestaw kasy i wagi to trafiony wybór. Zachowując rozwagę zapewnisz sobie "kasowagę" sprawnie funkcjonującą, trwałą i o optymalnych rozmiarach, która odporna jest na czynniki takie jak kurz i brud.

Waga zasilana jest z kasy, a tę, oprócz standardowego ładowania, można zasilić także z gniazda zapalniczki samochodowej, co w przypadku pracy mobilnej jest wyjątkowo przydatne. Ten zestaw jest atrakcyjny cenowo, ponieważ jest obecnie najtańszym zestawem "kasowagi" – i użytkowo, i finansowo. Warto zwrócić uwagę na specyfikę miejsca pracy i wybrać urządzenia, którego funkcje pomogą w codziennej pracy.

 


altaltalt

Autor:
Grzegorz Wdowiński
Źródło: https://www.posnet.com.pl/okiem-eksperta/post/12/wywazony-bazarek---komu-w-droge-temu-ergonomiczna-kasa-w-duecie-z-waga/page/1/all/all/category/0/

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

  • DIGI
  • Fawag
  • INSERT
  • INSOFT
  • POSNET
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl